Sosyal Medya

PR Yaklaşımınızı içerik pazarlama ile geliştirin

İnsan ilişkileri ve network konusunda ne kadar iyisiniz? Network sizce ne kadar önemlidir. Bu konulara detaylı olarak değineceğiz.

Her hafta birçok PR firma ve danışmanlarından emailler almaktayım, müşterilerine ait yazı ve makaleleri bloğumuzda paylaşmamız isteniyor.

%98 oranında sektörle alakasız olan bu iletişimlerin onlara da faydasız olmadığı konusunda bilgi vermekteyim. Hep özgün olmayan içerikle oluşturulmuş websiteleri mevcuttur. Elbette aralarında iyi PR ajansları da var. Ancak genel olarak baktığımızda bakış açılarını değiştirmeleri gerekmektedir.

Halkla İlişkiler sürekli değişmektedir.

Halkla ilişkiler, disiplin olarak uzun zamandır vardır, fakat isim ve bilinirlik olarak farklı bir yapıda yer almıştır. PR dehası bunu Propaganda romanından esinlenmiş o şekilde servis etmiştir.

Siz de halkla ilişkiler ile ilgili ajans seçerken vizyonu olan ve size faydası dokunabilecek bir ajans seçmenizde fayda vardır.  İşte bu yüzden size özel bilgi paylaşımlarında bulunacağım.

İçerik pazarlama ve Halkla ilişkileri ilişkilendiren yapımız.

1. Hikayenizi anlatmadan önce iyi bir görselle destekleyin

İnsanlardaki foto zekası ve aklın fotoğraflara yatkınlığı metinlere yatkınlığından fazladır. Bu yüzden sizde içerik olarak bir vurgu yapmak istiyorsanız bunu etkili bir resim-görselle destekleyebilirsiniz.

Diğer konuyla ilgili detayları daha sonra açıklayacağız. Siz bu sırada 10 Ücretsiz cv makalemize de göz atabilirsiniz.

,
Önceki yazı
10 Ücretsiz CV Şablonu
Sonraki yazı
Google Chrome ile LEGO Tasarım

İlgili Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?