Google da ilk sayfada yer almak her firmanın hayalini süslemektedir.Google google-optimizasyonOptimizasyonu her websitenin ihtiyacıdır.

Bayramda görücüye çıkan çocuklar gibi şendir,websitesini yaptıran firma..Ne yazıktır ki websitesine gelen ziyaretçi azlığı,

harcanan emekleri ve maddi değerleri geride bırakır yerini karamsarlığa sürükler. Artık iyi bir website yaptırmak değil..

iyi bir seo hizmeti alabilmektir işin özü. Bu yüzden sizde firmanızın gelirini arttırmak,daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız,

bizimle çalışın. Unutmayın ki organik aramada çıkan websitenizin alacağı hit sayısı oldukça fazladır.

 

Google arama istatistiklerine  baktığımızda ziyaretçilerin en çok tıkladığı siteler google da ilk 5 sırada yer alan sitelerdir. Bu yüzden sizde online sitenizin daha fazla ziyaretçi çekmesi için tecrübeli bir seo firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. ankara logo tasarımı fark yaratır…

Öncelik siteniz için bizden ücretsiz seo analizi isteyebilirsiniz. Yapacağımız analize göre detaylıca anahtar kelimeleri belirler ve aylık ücret karşılığında çalışmaya başlayabiliriz.

 

Eğer 2020 yılında daha fazla makale yazmaya azmettiyseniz, kesinlikle yalnız değilsiniz. İçerik Pazarlama Enstitüsü’nün 2020 B2B İçerik Pazarlama çalışmasının sonuçlarına göre; firmaların %70’i, 1 sene öncesine göre %70 daha fazla içerik üretiyorlar ve bu firmaların %80’i blog siteleri kullanıyorlar.
Blogların etkili olduklarına şüphe yok. Akışı kesen bir “Devamını Oku” butonu olmaksızın, istediğiniz kadar kelime kullanabilirsiniz. Yazıları paylaşmak kolaydır, bu yüzden kendi kendilerinin sosyal medya makaleleri olabilirler. Ayrıca önemli derecede kalıcı olabilirler, yani onları yıl boyunca birçok sefer paylaşabilir ya da onlara atıfta bulunabilirsiniz.

Siz de arama motorlarında ilk sayfada yer almak istiyorsanız gelin görüşelim, bütçenize uygun bir çalışma yapalım.

Eğer ki hedefiniz SEO ile ilk sayfalara çıkmak ise; birçok teknik, yaratıcı ve stratejik çalışmaya hazır olmanız gerekmektedir. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak en temel hedefiniz olurken buna sahip olabilmek adına da farklı teknik bilgilere sahip olmanız gerekecektir. SEO, sadece web sitemizin kusursuz olmasıyla ilgili değildir, birçok parametreyi içermektedir.

Menü