Google da ilk sayfada yer almak her firmanın hayalini süslemektedir. Google Optimizasyonu her websitenin ihtiyacıdır.

Bayramda görücüye çıkan çocuklar gibi şendir,websitesini yaptıran firma..Ne yazıktır ki websitesine gelen ziyaretçi azlığı,harcanan emekleri ve maddi değerleri geride bırakır yerini karamsarlığa sürükler. Artık iyi bir website yaptırmak değil..

iyi bir seo hizmeti alabilmektir işin özü. Bu yüzden sizde firmanızın gelirini arttırmak,daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, bizimle çalışın. Unutmayın ki organik aramada çıkan websitenizin alacağı hit sayısı oldukça fazladır.

Google arama istatistiklerine  baktığımızda ziyaretçilerin en çok tıkladığı siteler google da ilk 5 sırada yer alan sitelerdir. Bu yüzden sizde online sitenizin daha fazla ziyaretçi çekmesi için tecrübeli bir seo firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. ankara logo tasarımı fark yaratır…

Öncelik siteniz için bizden ücretsiz seo analizi isteyebilirsiniz. Yapacağımız analize göre detaylıca anahtar kelimeleri belirler ve aylık ücret karşılığında çalışmaya başlayabiliriz.

Eğer 2020 yılında daha fazla makale yazmaya azmettiyseniz, kesinlikle yalnız değilsiniz. İçerik Pazarlama Enstitüsü’nün 2020 B2B İçerik Pazarlama çalışmasının sonuçlarına göre; firmaların %70’i, 1 sene öncesine göre %70 daha fazla içerik üretiyorlar ve bu firmaların %80’i blog siteleri kullanıyorlar.

Lokal Seo

Eğer yerel bir işletmeyseniz ve alakalı yerel aramalardan ziyaretçi çekmek için yapılacak çalışmaların tamamını içermektedir. Bu çalışma lokasyon bazlı kullancıların yaptığı aramalarda sizin de ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olur.

E-ticaret Seo

E-ticaret firmasına ait olan web sitesinin arama sonuçlarında en üst sıraya taşınmasını amaçlar. E-ticaret sitelerinde satılan ürünlerden tüketiciyi haberdar etmeyi amaçlayan bu sistem ayrıca yapılacak ürün kampanyalarından tüketiciyi de haberdar ederek, müşteri sadakatini de sağlamaktadır.

Youtube Seo

Video ve içeriklerinizin youtube’da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Böylece emek ve para harcadığınız dijital ürünleri daha çok kullanıcıya erişmesini sağlamaktayız.

Etkili Seo ile sitenizi uçurun

Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. Bir çok markanın ürün ve hizmetlerini pazarlayabilmesi için buna ihtiyacı vardır. Bu yüzden sadece dijital bir tasarım ortaya çıkarmak yeterli değildir. Her markanın görünürlüğü ya reklam ile ya da doğal yollardan sağlaması gerekmektedir.

Site içi Seo olmazsa olmaz bir çalışmadır. Wordress içerisinde bu çalışmayı otomatik yapan pluginler mevcut olsa da etkili bir ‘site için seo’ konusunu detaylı olarak ele alacağız. Metin ve görsel içeriklerin, temiz kod yapısı, arama motoru etiketleri , kullanıcı dostu olması gerekmektedir.

Menü