Broşür Tasarımı kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu günümüzde önemli bir reklam materyalidir. Firma tanıtımınız için pratik ve etkileyici çözüm istiyorsanız kendinizi broşürle iyi ifade edebilirsiniz. Ülkemizde 10 sene öncesinde sadece basılı broşürler kullanılmakta iken. Dijital broşürlerin kullanımı oldukça arttı. Bilişim çağında insanlar dijital broşürleri pdf formatında e-maille müşterilerine göndermektedir. Bazıları ise linkedin, twitter ve facebook üzerinden de bu paylaşımı yapabilmektedir.

İyi bir tasarımla ve matbaa baskısıyla hazırlayacağınız broşür tasarımlarını etkili bir biçimde dağıtabilirseniz mutlaka iyi bir dönüş alabilirsiniz.Günlük yaşamda insanların bekleme alanları oldukça fazladır. Tanıtım araçlarınızı sektörünüz ile ilgili alanlara bıraktığınızda hedef müşteri kitlenize ulaşabildiğiniz gibi firmanızı ve ürünlerinizi tanıtma olanağı bulursunuz.

Siz de günümüzde etkili tasarımla ön plana çıkmak isterseniz gelin görüşelim.

Broşür Tasarım, markanızın müşterinizde yaratacağı önemli bir vurgudur.

Müşteri ziyaretlerinizde veya sizinle ilgili ayrıntılı bilgi istendiği takdirde, web broşür tasarımısayfanız kadar sunacağınız tanıtım araçları da önemlidir. Etkili ve dikkat çeken bir sunum için yapmış olduğunuz işleri,hizmetleri ve ürün gamınızı etkili bir broşürler perçinleyebilirsiniz. Logo dizayn hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ancak her reklam mecrasında olduğu gibi broşür tasarımının etkinliği;

1. Broşürde kullanılacak elementlerin titizliğine

2. Kullanılan görsel ve tasarım konseptine

3. Matbaa kalitesine

4. Hedef kitlesine

5. Dağıtım şekline göre önem ve etkinlik arz eder. Bu yüzden broşür tasarımını sanal mecradan ziyade sizi yerinizde ziyaret etmekte,konuyla ilgili neler yapabileceğimizi netleştirmekteyiz. İstanbul katalog tasarımı fark yaratır…

Broşür tasarımı her sektörde en çok kullanılan tanıtım materyalidir. Sıradan broşürlerin tüketicinin eline verildiği andan itibaren sokağa yada çöp kutusuna büyük bir hızla atıldığını bilen tasarımcılarımız uzun süre elde incelenecek ve akılda kalıcak, ciddi bir reklama dönüşüp kolay algılanabilecek tasarımlar logo tasarım üretmektedir.

Broşür tasarımı ve katalog tasarımı fiyatına göre seçilecek reklam araçları değildir.  broşür tasarım ve etkisiz broşürlerin, katalogların yerine ekonomik ama etkili broşürler yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 100’lerce kaynağa buradan ulaşabilirsiniz.

Başlıca broşür çeşitlerimiz; A6 Broşür (10x14cm), A5 Broşür (14x20cm),A4 Broşür (20x30cm),A3 Broşür(30x40cm) ve A2 Broşür(40x60cm)

Menü