Broşür Tasarımı kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu günümüzde etkili bir reklam materyalidir. Firma tanıtımınız için pratik ve etkileyici çözüm istiyorsanız kendinizi broşürle iyi ifade edebilirsiniz. Ülkemizde 10 sene öncesinde sadece baskılı broşürler kullanılmakta iken, dijital broşürlerin kullanımı artan talebe göre önemli bir konuma geldi. Bilişim çağında insanlar dijital broşürleri pdf formatında e-maille müşterilerine göndermektedir. Hem ekonomik hem de hızlı olan bir yöntemle daha çok kullanıcıya ulaşabilmektedir. Bazıları ise whatsapp,instagram ,linkedin, twitter ve facebook üzerinden de bu paylaşımı yapabilmektedir.

Siz de günümüzde etkili tasarımla ön plana çıkmak isterseniz gelin görüşelim.

Bizi hemen arayın 0216 337 06 61
veya bize e-mail atabilirsiniz [email protected]

Gerçekten sizi anlayacak ekip ruhu yüksek tasarımcılar arıyorsanız gelin görüşelim.

Broşür Tasarım, markanızın müşterinizde yaratacağı önemli bir vurgudur.

Müşteri ziyaretlerinizde veya sizinle ilgili ayrıntılı bilgi istendiği takdirde, web broşür tasarımısayfanız kadar sunacağınız tanıtım araçları da önemlidir. Etkili ve dikkat çeken bir sunum için yapmış olduğunuz işleri,hizmetleri ve ürün gamınızı etkili bir broşürler perçinleyebilirsiniz. Logo dizayn hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ancak her reklam mecrasında olduğu gibi broşür tasarımının etkinliği;

1. Broşürde kullanılacak elementlerin titizliğine

2. Kullanılan görsel ve tasarım konseptine

3. Matbaa kalitesine

4. Hedef kitlesine

5. Dağıtım şekline göre önem ve etkinlik arz eder. Bu yüzden broşür tasarımını sanal mecradan ziyade sizi yerinizde ziyaret etmekte,konuyla ilgili neler yapabileceğimizi netleştirmekteyiz. İstanbul katalog tasarımı fark yaratır…

Broşür tasarımı her sektörde en çok kullanılan tanıtım materyalidir. Sıradan broşürlerin tüketicinin eline verildiği andan itibaren sokağa yada çöp kutusuna büyük bir hızla atıldığını bilen tasarımcılarımız uzun süre elde incelenecek ve akılda kalıcak, ciddi bir reklama dönüşüp kolay algılanabilecek tasarımlar logo tasarım üretmektedir.

Broşür tasarımı ve katalog tasarımı fiyatına göre seçilecek reklam araçları değildir.  broşür tasarım ve etkisiz broşürlerin, katalogların yerine ekonomik ama etkili broşürler yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 100’lerce kaynağa buradan ulaşabilirsiniz.

Başlıca broşür çeşitlerimiz; A6 Broşür (10x14cm), A5 Broşür (14x20cm),A4 Broşür (20x30cm),A3 Broşür(30x40cm) ve A2 Broşür(40x60cm)

Menü