TASARIM KONSEPTİ

Sizi Dinleriz

Öncelikle firmanızın istek ve ihtiyaçlarını dinler ona uygun konseptler için notlar alırız. Soyut kavramları daha netleştirmek için firmanızın işleyişini,beklentilerinizi detaylıca dinleriz.Kurumsal Kimlik fark yaratır.

Araştırma

Sizi dinledikten sonra kafamızda oluşan bilgileri daha derince araştırmaya koyuluruz. Bir ajan misali rakiplerinizi inceler, onların kurumsal yapısını analiz edip,değerlendirme yaparız.

Yol Haritası

Elimizdeki tüm bilgileri harmanlayıp hazırlayacağımız konseptler için yol haritası çıkartırız. Eğer bir Logo Tasarım ise, logotype,ikon ve renk çalışmalarını nasıl yapacağımızı netleştirir,işe başlarız.

Konsept Hazırlama

Tamamen işimize konstantre oluruz. Katalog Tasarım için tıklayabilirsiniz. Müşteriyi kendi firmamız gibi görürüz. Tecrübe ve yaratıcı gücümüzün verdiği sinerjiyle en iyi sunumları hazırlar. Müşteriyle paylaşırız.

Revizeler

Size hazırlamış olduğumuz konseptler içerisinden bize bildirmiş olduğunuz revizeleri ivedi ile yapar. Size çalışmalar üzerinden farklı sunumlar yaparak sonuca gideceğiz.

ve Uçmaya Hazırız

Evet seçtiğiniz logo üzerinden son revizeleri yaptıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Artık sizin hayal ettiğiniz bu Logo çalışması firmanızı sembolize edecek ve tüm kurumsal kimliğinde yer alacaktır. İyi bir Tasarım konsepti için bizi arayabilirsiniz. Birlikte güzel projelere 🙂
Menü