Geleneksel mecranın vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olan katalog ve broşürlerin markalara katkıları tartışılmaz. Dijital çağın başlangıcı basılı iletişim araçlarının kullanımını düşürse de hedef kitlenin kullanım alışkanlıkları dikkate alındığında hala en etkili iletişim araçlarından birisi de katalog ve broşürlerdir.

Hedef kitleye doğru mesajın verilebilmesi için tasarımdan önce içeriğin tasnifi ve geliştirilmesi ve görsel öğelerle zenginleştirilmesi oldukça önemlidir. Pixel Creative olarak katalog tasarımı / broşür tasarımı sürecine başlamadan önce tüm bu öğeleri belirler ve doğru etkinin sağlanması için gerekli olan içeriği oluşturur. Hedeflenen etki, hedef kitle profili, sektörel durum gibi bir çok değişken analiz edilir ve çıkan sonuç katalog tasarımının standartlarını belirler. Markanın kurumsal kimliği ile örtüşen görsel tasarım standartları oluşturulur. Bedava Logo Tasarımı iyi kullanmak da epey önemlidir.

Bu standartlar çerçevesinde konsept tasarım çalışmaları başlar ve metin çalışmaları, görsel öğelerin işlenmesi, fotoğraf çekimleri, illüstrasyonlar gibi ihtiyaç duyulan içeriğin bir bölümü üretilir. Kreatif ekibin hazırladığı konsept tasarım çerçevesinde tüm içerik sayfa tasarımlarına dönüşür ve katalog tasarım tamamlanmış olur.

Bu zahmetli üretim / katalog tasarım sürecinde izlenen yol oldukça önemlidir. Pixel Creative tasarım ekibi bu yolda markanız ile birlikte yürür ve markanıza değer katar. Katalog Tasarım Referanslarına buradan bakabilirsiniz. Bugün markanız için iyi bir şey yapmak isterseniz bizi arayın!

Bizi hemen arayın 0216 337 06 61
veya bize e-mail atabilirsiniz [email protected]

Gerçekten sizi anlayacak ekip ruhu yüksek tasarımcılar arıyorsanız gelin görüşelim.

Beytürk Yatırım

Türkeli İnşaat

Turyapı Katalog Tasarımı

Kıraç Tekstil Katalog

Esilya Katalog Tasarım

Blanşe Katalog Tasarım

Tekspart Katalog Tasarım

Tarantula Katalog Tasarım

Has İnşaat Katalog Tasarım

Swetto Broşür Tasarım

Didem Dil Akademisi

Blanşe Restaurant

Akdeniz Zeytinözü Broşür Tasarım

Menü