Hizmetlerimiz

Logo Tasarım

Logo tasarımınındaki amacın kurumsal kimliği bütünlemesi ve logonun akılda kalıcı olmasıdır. Logonun matbaa formatlarında aynı estetiğe sahip olması gerektiğini vurgularsak logo tasarımının önemini kısmen belirtmiş oluruz.

Google Optimizasyon

Google arama istatistiklerine baktığımızda ziyaretçilerin en çok tıkladığı siteler google da ilk 5 sırada yer alan sitelerdir. Bu yüzden sizde online sitenizin daha fazla ziyaretçi çekmesi için tecrübeli bir seo firmasıyla çalışmanız gerekmektedir.

Araç Giydirme Tasarımı

Araç Giydirme adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araçların kendi firma logo ve sloganlarıyla birlikte yaptıkları işi gösteren etkili bir pazarlama aracıdır. Sıkışık bir trafikte giderken sağda veya solda gözünüze takılan tasarımlı bir araç logosuna veya ismine otomatik olarak odaklanırız.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik Tasarımı, markanızın parlayan yıldızıdır. Firmalar kuruluşunda iyi bir kurumsal kimlik çalışması ile çıkış yapmak,kuracağınız firmanın temelini daha sağlam ve kurumsal yapmak,oluşturmak gayretindedir.

Katalog Tasarımı

Geleneksel mecranın vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olan katalog ve broşürlerin markalara katkıları tartışılmaz. Dijital çağın başlangıcı basılı iletişim araçlarının kullanımını düşürsevde hedef kitlenin kullanım alışkanlıkları dikkate alınmalıdır.

Broşür Tasarım

Broşür Tasarım sektörde önemli bir yere sahip reklam aracıdır. Gündelik yaşamın eksilmez bir aracı olan broşür tasarlama, halen etkin olarak kullanılmaktadır.

Yüzyıllar önce papirüs reklam ile görülen bu ihtiyaç,günümüzde gelişen teknoloji ve matbaasal evrim ile kapsamlı bir hale dönüşmektedir.

Web Tasarım

Pixel Ajans olarak, Web Tasarım mecrasında birçok firmaya hizmet vermeye devam etmektedir. Bir web sitesi sahibi olmak amacıyla size tecrübe ve modern fikirlerimizle destek verip,ekonomik rakamlarda en iyi tasarımlar üretebiliriz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım ile sosyoloji ve iletişim alanlarında eğitim almış uzmanlardan oluşan Pixel Creative Ekibi, masaüstü yayıncılığı için kurumsal kimlik, broşür, katalog, afiş, davetiye, reklam, kartvizit, ilan tasarımları ile internet yayıncılığı için grafik tasarımı yapmaktadır

Maskot Tasarımı

Sektörünüze uygun bir çalışma ürünü olacağı için maskot bazen bir sevimli hayvan bazen hayvan-insan arası bir karakter,bazense tamamen soyut bir çalışma ürünü olabilmektedir. Tabiyki bunlar çalışma esnasında netleşecek olup ,alternatif çalışmalar arasından değerlendirilebilmektedir.

Müşteri Hizmetleri (0216) 337 06 61ya da bize e-mail gönderin [email protected]

Sıradışı Tasarımlar, Ekonomik Fiyatlara..

Çalıştığımız Markalar

Menü