Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı markanızın parlayan yıldızıdır. Firma kuruluşunda iyi bir kurumsal kimlik çalışması ile çıkış kurumsal kimlik tasarımıyapmak,kuracağınız firmanın temelini daha sağlam ve kurumsal yapmak gayretindedir. Öyle ki etkili ve özgün bir kurumsal kimlik size çok şey katacaktır.

İyi bir fatura tasarımı, Farklı ve özgün bir kartvizit, sunum için size özgün cepli dosya tasarımları her zaman size artı bir avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden markanızı patentle koruma altına almaya uğraşacağınız gibi,aynı emeği kurumsal kimlik çalışmalarına da vermeniz gerekmektedir. Kurumsal kimlik çalışması emek ister,vakit ister..sabır ister. Eğer ki kısa bir süreye sıkıştırmak isterseniz bu özgün çalışmayı, başarılı olamazsınız. Katalog Tasarımı da kurumsal kimlik çalışmasının vazgeçilmezidir.

Kurumsal kimlik tasarımı süreci nasıl işler?

Öncelikle firma ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeniz gerekmektedir, Logo tasarım firması ne kadar etkili olabilir ki?

Logo tasarımı,fatura tasarımı,antetli kağıt tasarımı,kartvizit,cepli dosya,takvim..bloknot gibi tasarımlardan firmanıza uygun ve ihtiyacınız olan çalışmaları belirlemeniz ve bunların üzerinden tasarım çalışmalarına başlamanız gerekmektedir.

Tasarımını hazırlamış olduğunuz çalışmaları ofset baskı yapan bir matbaada kaliteli bir şekilde bastırmanız gerekmektedir. Eğer iyi bir matbaa seçmez iseniz, yapılan çalışmanın sıradan bir kurumsal kimlik çalışmasından farkı kalmayacaktır. Sizde markanıza olan güveni pekiştirmek için etkili bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

Sizde tecrübeli tasarım ekibimizin firmanıza özgün  kurumsal kimlik çalışmalarınızda yardımcı olmasını istiyorsanız bizi arayın, 0212 219 87 31

Durak Transport

İdeteks Kurumsal Kimlik

Sebil Kurumsal Kimlik

Toyz Park

Akabinde Çeviri

Ata Organik

La Maison

Deko Style

Global Mimarlık

Modell Mimarlık

Else Adama

Alfursan Kartpostal Tasarım

Kurumsal kimlik veya başka bir ifadeyle marka kimliği profesyonelce yapılmış bir logodan çok daha kapsamlıdır. Aslında marka kimliği, müşterilerinizin sizinle ilgili fikirleridir. Müşterilerinizle olan interaktif durum kurumsal kimliği daha iyi ifade etmektedir.

Kurumsal Kimlik, başlangıç olarak Logo ile başlar, Logonuzun kartvizitte kullanımıyla birlikte, kartvizitinizde kurumsal kimliğini öğelerindendir. Etkili bir kartvizit ile iyi bir algı yaratabilirsiniz. Bu yüzden kartvizit tasarımına da önem vermenizde fayda vardır. Kartvizitinizin baskısı,renkleri,yapısı ve kullanımı da çok önemlidir. Bu yüzden bu kriterlere uygun bir çalışma yapmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Ek olarak broşür tasarımı da oldukça önemlidir. Kreatif bir broşür tasarımı ile kurumsal kimliğinizi tamamlayabilirsiniz.  Broşürünüzü nerede kullanıp, nasıl dağıtacağınız da önemlidir. Bu yüzden herşeyi iyi planlamanızda fayda vardır.

Ayrıca kurumsal kimliğin önemli bir yapıtaşıda websitesidir. Kurumuza ait websitesi firmaların sizin hakkınızda çok detaylı bir bilgiye ulaşabilecekleri ön sunumdur. Etkili bir websitesiyle müşteriye neler verebilirsiniz?

  • Kurumsal tasarım konsepti
  • Ürünleri hakkında bilgi ve dökümantasyon
  • Hizmetleri hakkında kısa bilgi
  • İletişim bilgileri

Siz de markanızı güçlendirerek firmanıza güç katabilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı markanıza nasıl fayda sağlar?

Tasarımda bütünlük:

Kurumuza ait tüm tasarımların birbirine paralel ve bütünlük içerisinde olmasını sağlar. Logonuzun renginden tutun, kurumuza ait filo/araçların giydirme tasarımları hepsi aynı çizgide ve tasarım konseptinde olacaktır. Siz de bu konuyla ilgili iyi bir ajansla çalışmanızı tavsiye etmekteyim.

Pazarda etkili bir oyuncu olun:

Pazarlama departmanınızın elini güçlendirin. İyi sunumlar,iyi tasarımlar pazarlama departmanınızı da etkili kılacaktır. Sunumlara gittiğinde firmanıza ait  föyleri, katalog ve broşürleri müşterilerinize ilettiğinde sizi ve kurumunuzu iyi bir şekilde temsil edecek, iyi bir izlenim bırakacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile Fark yaratın:

Siz de inovasyon sağlayın, fark yaratın, rakiplerinizin bir adım önünde olun. Unutmayın fark yaratan her daim siz olun ki satış grafiğiniz de arttsın. Logo Tasarım Hizmeti ile fark yaratın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Markanızın Bilinçaltına İşlenmesi

Güçlü ve tutarlı bir kimlik sayesinde, müşterilerinize markanızı iyi hatırlatın.

  • İyi bir logo
  • Etkili kartvizit tasarımı
  • Etkili Web Tasarım
  • Kaliteli Broşür
  • İyi bir Katalog Tasarımı elinizi güçlendirecektir.
Menü