Logo Tasarımı

Fark Yaratan Logo Tasarımı ile hizmetinizdeyiz!

Logo tasarımınındaki amacın kurumsal kimliği bütünlemesi ve logonun akılda kalıcı olmasıdır. Logonun matbaa formatlarında aynı estetiğe sahip olması gerektiğini vurgularsak logo tasarımının önemini kısmen belirtmiş oluruz.Etkili bir Logo Tasarım fark yaratır. Sizde işinizi riske atmayın tecrübeli ekibimizle logonuzla başlayıp tüm kurumsal kimliğinizi tasarlayalım.

Kurumsal Logo Tasarımı

Markanıza hayat katan etkili tasarımlar ile hizmetinizdeyiz.

Marka Danışmanlık

Markanızı tasarım ve reklam ile yönlendirmekte, firmanıza vizyon katmaktayız.

"Sizlerde ajansımızın logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarım tecrübelerimizden faydalanmak ister misiniz?

Logo Tasarımı sanattır!

İyi bir logo tasarım için öncelikle iyi bir fizibilite gerekmektedir. Logo Tasarımda öncelikle firmanın ihtiyaçları belirlenir,varsa kurumsal kimlik renkleri bunları da planlama kapsamında dikkate almak gerekir. İyi bir logo tek seferde hazırlanmaz, revize süreci olup, karşılıklı istişare ile hedefe ulaşmaktadır. Her başarılı reklam çalışmasında olduğu gibi logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışmasında da iletişimin önemli bir gücü olduğunu belirtmemiz gerekir.

Logo tasarımında ikon kullanımı önemli olup, aynı zamanda bu ikonu soyut olarak bir çok çalışma üzerinde de kullanabiliriz. Kurumsal kimlikte filigran olarak konsepti bütünleştirebileceğimiz gibi, logonun erkek ve dişi versiyonları da tasarımcı tarafından hazırlanması gerekmektedir.

En iyi logo tasarımı nasıl olmalıdır?

Birçok müşterinin bilinç altında koç,sabancı gibi büyük firmaların logosu model vardır.. Birçok firma logosunun sabancı,koç,opet logosu gibi olmasını arzu eder. Aslında en iyi logo firmayı yıllarca taşıyabilecek kalitede olmalıdır.

İyi bir katalog tasarım da önemlidir. Öyle ki marka bilinci sebebiyle Logonun zihinlerimizde kazınması bazen sıradan bir logonun bile çok büyük olduğu yanılgısına varırız. Bu yüzden en iyi logo, müşterinin içine sinen logodur. Logo Tasarım da dikkat ettiğimiz hususlardan biri de empati ile müşterimizin beklentilerini anlamak ve buna paralel bir çözüm sunmaktır.

Siz de karar vermeden önce şirket logo tasarım çözümlerimiz için bizimle çalışabilirsiniz. Tüm tasarım ihtiyaçlarınızı tek elden çözümlemekteyiz. Markalaşma süresince de logo tasarım ile size fark yaratan amblem tasarımları hazırlamaktayız.

Ekonomik Logo Tasarımı

10 Yıllık tecrübeli ekibimizle birlikte size ekonomik fiyata en etkili logo tasarımları sunmaktayız.

Tasarım Brief

Müşteri teklif olarak gönderdiğimiz logo tasarım paketlerinden birini seçmektedir. Müşteri proje konseptini ve beklentileri ajansımıza aktarmaktadır. Müşterinin sektörü,fikirleri ve varsa talep ettikleri renklere göre çalışma başlatılır.

Konsept

Araştırma ve fizibilite logo tasarımda çok önemlidir.   Bünyemizdeki tasarımcılar seçtiğiniz paketlere göre beyin fırtınası yaparak tasarım sürecine devam etmektedir.

Ön Sunum & Revizeler

Alınan brief ve fikirlere istinaden tasarım ajansımız farklı konseptlere ilk sunumu yapmaktadır.  Müşteri tasarım taslaklarından bir tane seçer ve revizyonlara geçilir.

Tasarım

Müşteriden gelen revize taleplerine göre logo tasarımı üzerinde revizeler gerçekleştirilmekte ve tasarım sonuçlandırılmaktadır. Onaylanmış logo size matbaa formatlarında gönderilmektedir.

Logo Tasarımı Referanslarımızdan bazıları:

Uzmanfoni

Simla

Doğal Gurme Market

İhsanoğlu Gayrimenkul

Özerzade

Selen Peyzaj

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

Özgün Tasarım,Ekonomik Çözümler için bizi arayın : 0212 219 87 31

Menü