Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarımı

Dijital Tasarım ile markanıza renk katın

Pixel Ajans olarak, Dijital mecrada birçok firmaya hizmet vermeye web tasarım hizmeti vermektedir. Bir web sitesi sahibi olmak amacıyla yola çıkan siz dostlarımıza öncelikle şu uyarıda bulunmak isteriz; Website sürekli güncellenmeye ve güncel kalmaya ihtiyacı olan bir yapıdadır. Güncel girilen haberler, ürünler, hizmet veya referanslar ile sitenizin etkinliği artabilir

Web Tasarım

Pixel Creative, bir Web Sitesi tasarlarken; çalışmakta olduğu işe ve müşterisine saygı duyarak projeye başlamaktadır. Pixel olarak Müşteri’yi dinler ona en uygun çözümleri sunmaktayız.

Kurumsal Tasarım

Eğer siz de bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız ve hala bir karar veremediyseniz  bizleri arayın, hemen bizi arayın, sizi tecrübelerimizden faydalandıralım. Gelişen global akıma siz de ayak uydurun, gelin sizi dijitalle tanıştıralım.

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz. Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3Cstandartlarını da gözeterek web tasarımda gördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmaya başlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz.

Menü