Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel Medya Yönetimi

Sosyal Medya ile markanızı canlandırın

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

İnstagram Yönetimi

Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapmaktayız.

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğinizi oluşturmaktayız.

Kurumsal Tasarım

Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapmaktayız.

Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getirmekte ve sosyal mecranıza kaliteli bannerlarla hayat katmaktayız.

Görsel tasarıma çok önem vermekteyiz.
İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak kreatif tasarımlar sağlıyoruz.
Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük etken olduğunun farkındayız.

Menü