Grafik tasarım ile sosyoloji ve iletişim alanlarında eğitim almış uzmanlardan oluşan grafik tasarımPixel Creative Ekibi, masaüstü yayıncılığı için kurumsal kimlik, broşür, katalog, afiş, davetiye, reklam, kartvizit, ilan tasarımları ile internet yayıncılığı için grafik tasarımı yapmaktadır. Çoğu grafik tasarımı ve multimedya çözümler sunan firmalardan farkımız, tasarımı yalnızca görsel bir ifade olarak ele almayışımızdır.

Tasarım, bizim için sadece en iyi, en yeni görsel çözümleri sunmak değildir,hedefe yönelik, aynı zamanda kaliteli içerik sunumu demektir.
İyi bir grafik tasarım, karşılıklı iyi ve kesintisiz bir iletişimle başlar. Müşterilerimizin istek ve taleplerini alan müşteri danışmanlarımız, bu taleplerle doğru orantılı çözümleri sunacak olan tasarım ekibimiz ile siz, müşterilerimiz arasında kesintisiz bir iletişimi sağlamanın en önemli ilk adım olduğunun farkında olarak titizlikle hareket ederler. Logo Tasarım süreci boyunca onlar, artık bizim değil, sizin birer çalışanınız haline gelirler.

İstek ve talepleriniz ile ihtiyaç duyduğunuz hizmetler, sizlerle karşılıklı belirlenir ve süreç boyunca tasarım ekibiyle iletişim içinde tutularak bilgilendirilirsiniz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?