Tasarım yapmak aslında günümüzde oldukça keyiflidir. İyi bir tasarımcı sosyal medyayı iyi kullanıp iyi beslenen insanlardır. Siz de bunun farkında iseniz yapmanız gereken biraz tasarım bilgisi. Sonrasında öngörünüz de iyi olmalı yani iyi bir etkileşim yapabilmeniz size fark katacaktır.. İnsanlar gördüklerini okuduklarından veya duyduklarından daha rahat hatırlarlar ve bunları uzun süre unutmazlar. Bu bilimsel yaklaşım sayesinde firmalar insanların markalarını hatırlamaları için çeşitli yöntemler geliştirirler. İşletmelerin kurulması kolaydır ancak zor olan görev bir marka oluşturmaktır. İnsanlar sizin markanızı hatırlamaya başladıkları zaman bunu başarmış olursunuz. Peki insanların görsel hafızalarını kullanabilmek için neler yapabilirsiniz? Bu sorunu cevabı bir logo sahibi olmaktan geçiyor.

Tasarım Yapma

Logaster, bedava logo indirebileceğiniz güzel sitelerden ilki. Sitede kolay bir şekilde logo oluşturabilmeniz için bir çok kullanıcı dostu özellik yer alıyor.

Bunlardan bir tanesi hazır logolar üzerinde çalışabilme ve vereceğiniz bilgilere göre otomatik logo oluşturabilmeniz. Ayrıca yalnızca logo değil, diğer tasarımsal ihtiyaçlar için de siteden faydalanabilirsiniz. Bunların arasında kartvizit tasarlama, kişisel siteniz veya blog sayfanız için favori ikon oluşturma gibi şeyler var. Ayrıca sitenin Google Chrome eklentisi de bulunuyor. Kolayca logo yapabilmeniz için gerekli her şey Logaster’de mevcut! Bu sebeple listemizin en iyisi olarak Logaster.com’u seçiyoruz!

5. Online Logo Maker

Çok kullanışlı ve detaylı bir uygulama ile site üzerinden photoshop kullanıyormuş gibi logo tasarımı yapabilirsiniz. Fırça, yazı gibi bir çok alet edevat bulunmakta.

6. Cool Text

Geniş bir kitle tarafından bilinen ve kullanılan logo yapma uygulaması.

7. Simwebsol

Basit bir metin logo yapma aracı. Online logonuzu yapıp resim olarak kaydedebiliyorsunuz.

Wings 3D programı, bilgisayarlarınızda 3 boyutlu tasarımlar yapabilmek için kullanabileceğiniz bir modelleme programı olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz hem de açık kaynak kodlu olması sayesinde güvenle ve indirir indirmez kullanmaya başlayabileceğiniz programın arayüzünde iyi bir 3D tasarım için kullanılabilecek tüm araçlar da mevcut. Tasarım yapma fark yaratır.

Programda bulunan tüm araçlara göz atacak olursak;

  • Taşıma, boyutlandırma, kesme, genişletme araçları
  • Kesişim, boyutsal kesme ve diğer gelişmiş araçlar
  • Simetrik modelleme
  • Kurumsal Logo Tasarım Hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzmanfoni

Simla

Doğal Gurme Market

İhsanoğlu Gayrimenkul

,
Önceki yazı
Png Yapma Programı
Sonraki yazı
Katalog Yapımı

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü