Tabela Tasarımı 2012 yılından şu yana siz kıymetli müşterilerine kaliteyi ve estetiği ustalaşmış çözümler ile sunmaya devam etmektedir. İstediğiniz tabela tasarımlarını en iyi bir şekilde sizlere sunacağız. Tabela tasarım çalışmaları için en iyi yöntemdir.

Ticaretinizin maksimum mühim reklamı ve yansıması olan tabelanız nazar açısıyla ve profesyonelliği ile ortaya çıkarıldığında netice düş edemeyeceğiniz gibi şaşırtıcı oluyor.Onlar bizimle çalışmaktan tatmin kaldılar.Sizde başka onlarca müşterimizin olağan geldiği şeklinde sonsuz sevinç ve kaliteli bir iş bekliyorsanız sizleri de ofimize bekleriz. Web Logo Tasarımı için tıklayınız.

Hızla gelişen dünyamızın sunmuş olduğu teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, çalışmakta olduğumuz ulusal ve mahalli müşterilerimize süratli, kaliteli ve ekonomik bakım sağlama çabası içerisindeyiz.

Cephe Tabelaları
Cephe Tabelaları ufak ve orta ölçekli esnafın tercihi olmakla birlikte, kocaman tüm ortaklık binaları içinde genellikle yeğleme edilen bir tabela türüdür. Cephe tabelaları; ışıklı yada ışıksız olarak üretilebilmektedir. Ayrıica şu çeşit cephe tabelaları pleksi harf ile ışıklı kutu harf yada neon ile de yapılabilir. Bayii tabelalarında tabela tasarımı olarak da mali olarak müsait olması ve sadeliği yönünden şu türlü tabela sistemleri kullanılabilir.

Vasıta üstü ilan etme giydirme
Vasıta üstü reklam etme giydirme, namı başka; vasıta kaplama… Vasıta üstüne, çeşitli baskı ve folyo tatbikat teknikleri kullanılarak meydana getirilen reklam etme ve tanıtım uygulamalarıdır. Vasıta Kaplama, talebinize bakılırsa, kısmen yada cam kısımları da iç daimi büsbütün giydirilebilir. Camlarda kullanılan araç-gereç One Way Wission dediğimiz hususi bir malzemedir. Aracınıza dışarıdan bakıldığında görüntü / baskı görülürken, içeriden dışarıya bakıldıgında hiçbir görüntü kaybı meydana gelmemektedir.

Vasıta Gidirme de kullanılan araç-gereç fazla önemlidir. Vasıta Kaplamaya hususi olarak üretilen Cast Folyo kullanılmalıdır. Bazı firmalar maliyeti düşürmek amacıyla düzgüsel folyo kullanarak kaplama yaparlar. Şu türlü kaplamanın ömrü pek uzun değildir. Müşterilerimizin şu mevzuda bilgili olmaları icap etmektedir.

Plexi Tabelalar ve Uygulamaları
Pleksi, üretimi süratli görseli ve mahsul ömrü yüksek bir ilan etme tabela çeşididir. Tasarlamak ve ehil işçilik ile pleksi yardımıyla fazla hoş dekoratif tabelalar ortaya çıkar. Sayfamızda pleksi malzemenin kullanıldığı bazıörnekleri görebilirsiniz.

Pleksi araç-gereç; dahil mekan yönlendirmeleri, tabela tasarımı dış mekan yönlendirmeleri, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kabartma harfli tabela, expo stantları, kapi isimlikleri, broşürlük, LED ışıklı gravür oyma benzer biçimde münhal hava reklamcılığının birsürü alanında kullanılan dekoratif ve renk alternatifi mümbit bir malzemedir.

Kabartma Harfli Tabelalar
Kabartma harfler; paslanmaz krom, alüminyum, plexi, dekota şeklinde malzemelerden üretilebilmektedir. Kabartma harf uygulamalarında, kullanılacak araç-gereç; istenilen karakterin yada logonuzun şekline bakılırsa Lazer yada CNC makinelerde kesilerek üretilir. Harf derinliğinin arttırılması istenirse, kesilen şu harfin, etrafına, istenilen harf derinliğine müsait seviyede tıpkı tür araç-gereç kaynatılarak, kutu harf meydana getirilir.

Kabartma Harf uygulamaları ışıksız olarak kullanılabilir. Yada üretilen kutu harflerin içine, LED, neon, flouresan, benzer biçimde malzemeler kullanılarak ışıklı kutu harf olarak biricik başına yada tabelanız da kullanılabilir.

Ekonomik ve etkili tabela tasarımları için bizi arayabilirsiniz.

Kutu Harf Sistemleri

Paslanmaz krom, pleksi, alüminyum şeklinde malzemelerden meydana getirilen ve büsbütün el işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri içinde maksimum hoş görünüme malik tabelalardan biridir. Çoğu zaman yeğleme edilen, Krom malzemeden üretilen kutu harf sistemidir. Krom daha dayanıklıdır ve temizlemesi kolaydır. Bununla beraberinde krom kutu harf imalatı da bir okadar zor olsa gerek. Lazer ile kesilen krom tabakalar istediğiniz herhangi türlü font fontuna müsait sekilde yapım edilir. Kutu harfler tabela tasarımı paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneği de mevcuttur ve samimi LED ziya ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü olusturur.
Oyma Tabelalar
Oyma tabelalar, çoğu zaman alüminyum levhaların CNC router ile oyularak arkadan plexi yapışması ile sağlandığı benzer biçimde ön yüzdelik kalınca dekupe plexi harflerin kullanılmasıyla da yapım edilebilir. Biz üretimlerimizde standart levhaların yanı dizi değişik desen ve renkte malzemeler kullanarak sizlere daha değişik ürünler sunabilmekteyiz. Bunun haricinde plexi benzer biçimde malzemelerin de CNC yada Lazer ile yarım basınçla oyularak ışıklandırılıp gravür dediğimiz alaka çekici seçenekleri de mevcuttur. Oyma tabelalara LED animasyonları da uygulanabilmektedir.

YÜZLERCE ALTERNATİF TABELA ÖRNEĞİ
Tonla alternatif tabela örneği arasından markanıza max mevzun emek harcamayı kolaylıkla seçebilirsiniz

YERİNDE KEŞİF & ÇÖZÜM HİZMETİ
Reklam etme uzmanı kadromuz işletmenizin bulgu ve sonuç analizleri maksadıyla, sizlere yalnız bir seslek uzaklıkta

GÖRSEL TASARIM & SUNUM ÇALIŞMALARI
Çalışmalarınız amacıyla 3 boyutlu görseller düzenleyen mimari tasarlamak ekibimiz sizin amacıyla maksimum kaliteli sunumları hazırlıyor

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
Kredi kartlarıyla ödemelerinizi taksitlendirebilir, bankanızın sizin amacıyla sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sizde firmanıza özel tabela tasarımı ihtiyaçlarınız için gelin görüşelim.

Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?