Katalog Tasarım

Katalog Tasarım Programı

    1. Adobe Illustrator
      Sizce en iyi katalog tasarım programı hangisi, Photoshop,Illustrator mü InDesign mı? Bu 3 programla da tasarım yapabilirsiniz. Hepsinin de kendine göre artısı ve eksisi var. Bazıları daha esnek bazıları ise daha kolay kullanıma sahiptir.

  1. Photoshop

  1. In Design

Katalog Tasarım Programlarının birçoğu ücretlidir. Zaten adobe ve benzeri firmaların böylesine ticari getirisi olan bir yazılımı ücretsiz dağıtması beklenemez. Bu programın iyi işleyebilmesi açısından size detaylı bilgi vereceğiz. Emin olun ki vereceğiniz her cent size ticari olarak geri dönüşü olacaktır. Siz siz olun crackli yazılımlar kullanmayın. Korsan uygulamalar hem virüs içerir, hem de uzun vadede bilgisayarınız için tehlikeli olması yanısıra işin yasal boyutu da vardır. Bu yüzden katalog tasarım programı ararken en iyisi siz adobe serisi içerisinde size uygun olanları tercih edebilir, zaman zaman da kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Göz atmak isterseniz buradan katalog tasarım hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Katalog tasarımı yapabilmek için elbette ihtiyacınız olan görsel ve imajlara da ihtiyacınız var. Bu yüzden benim tavsiyem tüm çalışmalarınızı illustrator ile hazırlamanız. Hem arayüzü kolay hem de her açıdan daha etkilidir. Bu yüzden sizde gerekiyorsa resim üzerindeki oynamalarınızı photoshop ile diğer tüm tasarım ihtiyaçlarınızı ise illustratör ile hazırlamanızda fayda var.

, , , , ,
Önceki yazı
En Güzel Logolar
Sonraki yazı
Web Tasarım Nedir?

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü