Firmanızın kimliği ve ünvanınızı tanıtan 5.5×8.5 cm ebatında tanıtım ve reklam kartvizit tasarımıaracıdır.  Tanıtım ve Reklamı önemseyen her firma Kartvizit Tasarımı nı önemsemektedir. Kartvizit Tasarım için önemli olan Logo, İletişim ve Ünvan bilgilerinin uygun  bir şekilde sunulmasıdır.

 

  • Pixel Creative size tecrübesi ile istediğiniz çalışmayı tarafınızdan gelecek bilgiler bizim için çok şey ifade ediyor. Kartvizit Tasarım da kullanılması istenen metaryeller (Metin, Resim, iletişim bilgileri, [email protected] veya 0212 219 87 31 yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.
  • Vektörel logo, (Fh9, Fh mx, Corel Draw, Adobe İllustratör formatında) Kartvizit Tasarım için hazır olan fotoğraflar ve metinler grafik tasarım ekibimize aktarıyoruz. Kartvizit Tasarım ekibimiz fotoğraflar ve metinleri amaca uygun eskiz çalışmalarına başlıyor.
  • Kartvizit Tasarımı bittikten sonra diğer önemli konu kartvizit baskısı için verilen karardır.Bu konuda vip kartvizit, seri üretim kartvizit, laklı selefonlu gofreli, kabartmalı , gümüş altın varak ve bakır yaldızlı kartvizitler gibi sınırsız seçenek bulunmaktadır.

En uygun kartvizit tasarımı,firmanızı en doğru şekilde,en doğru renk ve matbaa kalitesiyle temsil eden çalışmadır. Sizde en uygun kartvizite sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

 

  • Bize ulaştığınızda  ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz izmir web tasarım hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Etkili kartvizit tasarımı fark yaratır !

Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?