Logo Tasarım

10 Yeni Logo Tasarım Trendi

Logo tasarım her yıl gelişen dinamik bir konsepttir. Yıllara göre değişkenlik gösteren şekiller ve ikonların yapısı o yıla ait genel trendleri belli eder.

Tabiyki bu trendler sizlerin logo çalışması için 1-1 referans olmasa da önemli ölçüde fikir uyandıracağı aşikardır. Bu yüzden bu listeye göz atmanızda fayda olacaktır. Tabiyki unutmamak gerekir ki en doğru kurumsal broşür tasarım “sektörel anlamda size en uygun logodur”

 

Bir firmasının temelinde , çoğu kardinal yönü bir iş geliştirme yardımcı olabilir ‘iyi duruşlu, bir logo, bir moda yaratıcı logo izlenim oluşturan ve firmanın bakış açısını göstermek için önemli bir rol oynar . Insanların en olası yolları en iyi sonucu alabilirsiniz Yeni ve en son teknikler sanat ve tasarım dünyasına girer. Uzmanlar bir tür yeni yön vermek için, yeni logosu trendleri ile gelmektedir.

 

1. Az Poligonlu Logo Tasarımı
Düşük çokgen çoğunlukla 2014 yıllarında duvar kağıtlarında ve arka planlarda kullanılmaktaydı.  Bu 3d boyut lu çalışmalar C4D, Maya ve 3D Max gibi 3D stüdyo yazılımları sayesinde trend oldu.

poligon-logo-tasarim

2. Negative boşluklu logo tasarmları

Yeni trendlerde negatif boşluklar önemli rol oynamaktadır. Sıradan bir icon ve yazı yerine negatif boşluklar fark yaratacaktır.

 

negative

Horse-Negative-Space-Logo-Design

 

 

 3. Çakışan Kesitler Logo Tasarımı

2 ya da daha çok tasarım elementinin üst üste binmesiyle çakışan logolar revaçtadır.

 

overlapping

,
Önceki yazı
Google Project Wing’i kuran ekibin girişimi Skydio dronelar için ‘yapay zeka’ geliştirmekte
Sonraki yazı
2014’ün en basit şifreleri listesinde “123456” ilk sırada

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?