Biz Kimiz

[email protected] | (0212) 268 09 06

Pixel Creative takımı; yaratıcı ve uzman kadrosuyla, kobilere ; Web Tasarımı, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Flash Tasarım, Veritabanı programlama ve Google Optimizasyon hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.

Rekabetçi ortam, artık firmaların ve kuruluşların, rakipleri karşısında stratejik avantajlar yaratmalarını zorunlu kılıyor. Bu avantajları klasik mecralarla yaratmak ve rakiplerden olan farklılığı hedef kitlelere iletebilmek, hem gittikçe zorlaşmakta hem de maliyeti yüksek olmaktadır. Tüketicinin karar verme sürecini etkileyecek marka değerlerini bir avantaj yaratacak biçimde pazara yansıtmak ve canlı tutabilmek, doğru internet pazarlama stratejileri ile gerçekleştirilebilmek mümkündür.

O zaman sizde doğru bir seçim yaptığınızı idrak edebilmek için biz Pixel Creative ekibini mercek altına alıp değerlendirmelisiniz. Web Tasarım uygulamalarında nelere dikkat ettiğimizi, Web Tasarım projelerini nasıl başarıya ulaştırdığımızı bizden dinleyebilirsiniz.Tüketiciye kısa zamanda, daha etkili, daha ucuz maliyetli ulaşabilmek için, pixel creative ekibiyle çalışmalısınız. Çünkü bizler, sizleri dinlemekte ve hedefinize ve bütçenize en uygun web tasarım projeleri sunmaktayız.

Optimum maliyet avantajlarını yakalamak istemeniz, bizi seçmenizdeki göz ardı edilemeyecek bir diğer unsurdur. Pixel Creative ile  çalışarak, profesyonel kalite ve ciddiyet, müşteri memnuniyetini garanti altına almış olursunuz. Nitekim bizi tercih etmenizi gerektiren unsurları analiz etmek için diğer tasarım firmaları ile karşılaştırarak yapabilirsiniz. Web üzerinde ne kadar büyük olursanız olun, eğer web üzerindeki pazarlama iletişimi uygulamalarınız web’e uygun bir uzmanlıkla geliştirilmemişse, firmanızın web’te asıl var oluş amacı olan verimlilik ve pazar payını arttırma amacından uzaklaşırsınız Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Daima en iyisini ve kaliteli dizaynı yapmak bizim işimizdir.

‘ Fark yaratmak için sizinleyiz’