[email protected] | (0212) 268 09 06

Günde yaklaşık 1 Milyar arama yapılmaktadır. Markanızın internette aldığı trafiğin %95’i arama motorlarından gelmektedir.


SEO (Google Optimizasyonfirmanızın gündeminde yoksa, denemekte fayda var…Artık google adwords bile müşteri kaynağı olarak pek yeterli sayılmamaktadır.


Lider markalar Google üzerinde markaları için neler yapabileceklerini merak ettiğinde onlar için global trendleri takip eden, proje üreten, web sitelerinin optimizasyonu yapan, adwords kampanyalarını gerçekleştirip A’dan Z’ye yöneten google optimizasyon ekibimizle tanışıyorlar.


Pixel Creative arama motoru kampanyalarına nasıl değer katıyor?

Ayırdığınız bir bütçeniz var ve bir adwords kampanyası yaptınız. En doğru kelimeyi seçmezseniz bu bütçe karşılığında elde ettiğiniz trafik, doğru hedef kitlelerine ulaşamayabilir. Doğru anahtar kelimeleri zaman içerisinde farklı kelime gruplarının kampanyaya dahil etmez veya bezen de pahalı olan kelimeleri iptal etmezseniz gereksiz yere para harcamış olarak ve bütçenizin alabileceğinden daha az kaliteli trafikle baş başa kalırsınız.

Google’da ilk sıra adwords reklamlarından bile değerli. Hal böyle olunca yepyeni bir meslek türedi; Seo Danışmanlığı,Google Optimizasyon

Sadece İngiltere’de firmaların Google’da liste başı olmak için harcadıkları para yıl sonuna kadar 400 milyon Euro’ya ulaşacak.
Google Türkiye’nin bir yıllık cirosu ise 40 ila 100 milyon dolar arasında. Bu rakamda Google Türkiye’nin reklam piyasasını tek başına kapsadığını gösteriyor.

10.000.000 aramada “web tasarım” kelimesinde ilk sayfa olmamız sizce rastlantı mı..peki ya web “web tasarımı” nda 1. oluşumuz..ve daha birçok kelimede ilk sıralarda olmak bir ayrıcalıktır. Sizde firmanızı pixel’e emanet edin..ilk sayfada çıkın..kazancınız arttsın…

Size hayal satmıyoruz…Gelin google optimizasyon projenizi beraber planlayalım..Sizde gülen müşterilerimizden olun…Sitenizi zirveye taşıyalım..