Web Tasarım

Web Tasarım Trendleri 2015

Web Tasarım uzmanları yeni trendleri takip ederek müşterilerine daha iyi çözümler sunmak isterler. Blog,Makale,Twitter ve Forumlardan bunu daha iyi takip edebilirler. Size bu makalede 2015 web tasarım trendlerini paylaşmaktayız.

Eğer hiç şüphem yok olacak, haftada sitelerin bir çift için web tarama deneyimi sınırlamak sürece belirli web onların içerik sunmak tasarım ve nasıl açısından takip ettiklerini, belirli bir eğilim vardır burada 2015 yılında fark ettim. Belki güvercin tek bir tasarım trendi içine delme haksız ama biz rastlamak web yazılımların çoğu karşısında orada ortak bir bakış kesinlikle ve hissediyorum. Özellikle, bu tasarlanmış ve geçmiş yıl gelişti.

Genel Trendler

Bigger-is-better-website-design

Onlar 2015 Web tasarım geliyor ve bir sürü insan o meşhur çoğunluğa atladı var gibi görünüyor zaman “daha büyük daha iyidir” olduğunu söylüyorlar. Bu özellikle kötü bir şey ya da iyi bir şey değil, bu tercihi nasıl umutsuz verdiğiniz bilgiler için ne bağlıdır. Tabii, tasarım açısından, daha büyük daha iyi tarzı çok daha üstün olduğunu ancak, sizin için aradım bilgileri bulmak için yanındaki kat yukarıda herhangi bir içerik zorunda biraz sinir bozucu olabilir istiyorsanız.

daha iyi daha büyük bir yaklaşım büyük bir stok fotoğraf ya da ne teklif açıklıyor giriş alanına (eğer şanslıysanız) ile başlamak eğilimindedir. Bir kitap kapağı gibi biraz gerçek bir dünya örneği kullanmak için. Eğer iyi bir tasarım göz ve takdir için zaman var ama eğer bir acele bir şey arıyorsanız ve sinir bozucu olabilir arama sadece Google üzerinden gelmiş Şimdi eğer bu harika. Bazen de navigasyon bulmak zor olabilir. Açıkça biraz anal görünüyor faydalanmak için gayrimenkul tam ekran var ben belki de yer kazanmak için gizleme ama gizleme uğruna gizleyerek anlayabiliyorum.

Web Tasarım’da büyük resimlerin kullanılması

Big-Stock-images-used-in-Websites-Design-1

Frameworks
Frameworks-2015

Ben 2015 çerçeveler bir fanatiğiyim Bir gelişiyle. İster hevesli Demirbaş kullanıcısıysanız veya genel bir tanrı-send çerçeveler bulacaksınız eğitimli bootstrap atladı var. Altyapıları sadece çekirdek CSS kodlama geliştirmek değil, onlar onlar duyarlı yani ölçek haline böylece / elemanları yığını söz konusu görünüm boyutuna bağlı olarak aşağı yukarı yığını ve izin verir. Gün geçti, sen sitenizin piksel belirli bir miktarda sabit yapmak istiyorum ya da bunu sıvısı ekranın belirli bir yüzdesini doldurdu öylesine yapmak istiyorum. Çoğu kişi, ortak bir ekran çözünürlüğüne sahip bir masaüstü bilgisayar kullanıldığı gibi bu o zamanlar iyiydi.

Gerçi bu gün, biz farklı web içeriği tüketir. Biz telefonları, tabletler, pc, dizüstü bilgisayar, smartwatches yoluyla ve hatta bizim TV’ler aracılığıyla web sitelerine erişim. Öyle bir çerçeve üzerine inşa kesinlikle bir zorunluluktur bu görünüm, tüm harika görünüyor sabit bir tasarıma sahip imkansız. Bu seferlerinden veya diğer genellikle monoton işler şimdi son derece yalındır açılan yapma gibi stil formları gibi işleri yapıyor demektir bileşenlerin bir sürü bir cehennem ile gelir olarak Bootstrap gibi bir şey de kullanışlıdır.

Düz Tasarım

Düz tasarım, biz 2015 yılında görüyorsanız ve yaklaşık 2012 herkes çok hızlı bir şekilde gemide var tabii ama o önem kazanıyor bugünlerde Of beri daha fazla görüşüyorsunuz başka bir ortak eğilimdir. Gone bir kaç yıl önce her web sitesi üzerinde bulundu o korkunç parlak web 2.0 simgeleri vardır. Gitti, parlamalar, ağır geçişlerini olan gölgeler ve aklınıza gelebilecek diğer Photoshop efekti bırakın. Bunlar eski fotoğraf stilleri artık web üzerinde yeri yoktur ve bunların yedek kalmak burada bekliyoruz. Usulüne uygun kullanıldığında Basit ama zıt renkler hala çalışmıyor ve hala ince bir degrade ile kurtulmak ya da denize gitmek yoksa burada ve daha sonra gölge yapabilirsiniz. Sen düz bir tasarım size zaman dilimleme israf ve Photoshop sanatsal kreasyonlar kırpma olmayacak gibi de inşa etmek önemli ölçüde daha kolay olduğunu göreceksiniz. CSS3 gelişi hemen hemen hatta grafik paketini açmadan herhangi bir düz tasarım stili veya eleman yeniden oluşturabilirsiniz anlamına gelmektedir. Oluşturma geçişlerini, gölgeler, sınırları, parlamalar, düğmeler ve hatta simgeler basit hale gelmiştir ve tüm yalnızca metin editörü kullanarak yapılabilir.

Yukarıda hakkında iyi bir şey üzerinde orada bilgi sırf miktarıdır. Herhangi CSS3 ipuçları, teknikleri ya da öğreticiler için Google arama ve maçları ile sular altında olacak. Diğer halklar web sitelerinde gördüğüm şey, her şey okudum ve oldukça çok şey sen şüphesiz bunun için bir öğretici bulmak mümkün olacak kadar hayal edebilirsiniz.
Flat-website-design

Gelişmiş Etkileşim / JQuery / Ajax

Nadiren artık gerçekten statik bir site bulacaksınız. 10 yıl önce, veri tabanları uzakta o ile yaptım. Herhangi büyük bir site türlü bir veritabanı çalışan olacaktır ve WordPress gibi içerik yönetim yazılımı tanıtımı ile, bu daha da apartman oldu. Çevrimiçi bugün nadiren bu güç tahrikli interaktif veya veritabanı şey yok bir web sitesi görürsünüz.

Ajax bir süre etrafında olmuştur ve orada sert geliştiricilerin en sık size yüklemek için bu büyük tabloda bekliyoruz iken veri veya yükleme iplikçiler almak için sayfayı yeniden gerek yoktu formları oluşturmak istiyorum. Böyle şeyler şimdi neredeyse 10 yıldır, ancak jQuery tanıtımıyla ortak olmuştur ve nispeten kullanım kolaylığı var, biz bunu çok daha fazla görüyoruz. Günümüzde insanlar her şeyi animasyon ve onlar, düğmeleri can şey tüm içeriği alanlarına Navs için. Doğru yapıldığını ancak herhangi bir tasarım öğesi gibi onunla üstünden gidebilir sağlayan tabii bu yanlış bir şey yoktur. Eğer jQuery emin olun kullanıcıların deneyimini geliştirmek için var kullanmak isteyen ediyorsanız serin bir şey yapmak istiyorum çünkü oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayarak daha rahatsız edici bir kullanıcı sona erebilir olarak, sadece bunu kullanmıyorum.

Sonuç

Eğer gerçekten trendleri takip etmek istiyorsanız ihtiyaç duydukları ne onların tasarımcı anlatmak isteyenler var tasarımcı hem orada bilgi hazinesi olduğunu ve! Belirli eğilimler hakkında iyi bir tartışma burada bulunabilir ve ben de biz görüyoruz ilk 10 tasarım trendleri kolay bir listesi HostPresto üzerinde iyi bir okuma buldum. Olsa Gerçekte, genel “trendi” makyaj çok tasarım öğeleri vardır muhtemelen ilk 10 yerine bir üst 100 yazabilirsiniz!

, ,
Önceki yazı
Star Wars Battlefront multiplayer oyunu çok yakında
Sonraki yazı
Ücretsiz Kartvizit Tasarım Şablonu

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?