Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketiniz için Reklam Tasarımları

Afiş Poster

Afiş ve Posterler, markanızı büyük kitleler için tanıtımını yapmak,geniş kitleyle  buluşturmak oldukça etkili reklam ve iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş tasarımları çok etkili olmaktadır. Eğer cam giydirme binanız da varsa one way vision ile reklamınızı yapabilirsiniz. Afiş baskı da tasarımın önemi de yadsınamaz, bu yüzden sizde kendinizi tanıtmak istiyorsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili tasarım çalışmalarınızda mutlaka bize uğramanızı tavsiye ederiz.

Etkili yerlere asılan afişler sizi günde onbinlerce insanın tanımasına imkan verir, bu yüzden sizde farklı tasarımdan faydalanmak isterseniz mutlaka gelin görüşelim.

İyi bir afişte neler olmalı;

  • Firma Logosu
  • Slogan
  • Görseller
  • Etki bir bütünlük sağlayacak kompozisyon

En son olarak bu çalışmanın etkili olabilmesi için matbaa baskısının doğru ve net olması gerekir. Bu açıdan çok önemli bir yapıya gelmiş bulunmaktayız.

Afiş Bastırırken nelere dikkat etmek gerekir?

  • Metin ve sloganların varlığı afişlerde çok önemlidir. Bu yüzden çok uzaktan bile afişin spot kısmının okunabilir olması gerekir.
  • Font ve Renk seçimi anlaşılabilirlik,etkinlik ve okunabilirlik için en iyisini seçmeniz gerekir.
  • Son olarak broşürün matbaa formatlarını da kullanın ki baskınız yüksek kalitede çıkması gerekir.

Ek olarak ekonomik broşür tasarım isterseniz buraya bakabilirsiniz.

Amerikan Servis Anatomisi Hakkında

Temiz, pratik ve zaman kazandırıcı! Amerikan servislerin sahip olduğu bu özellikler, hem restoran ve kafelerin hem de evlerin sofralarında vazgeçilmez bir unsuru olmasını sağlıyor.Baskılı Amerikan servisleri sayesinde renk renk, çeşit çeşit tasarımlarla süslenen masalar, yemeklere renk katıyor. Sadece bununla da kalmıyor, masa üstünde biriken kırıntı ve lekelerin bir çırpıda temizlenmesine olanak sağlıyor.

Kurumunuz için Amerikan servis baskı hazırlatmanız, zamandan tasarruf yapmanız ve temiz bir görünüm elde etmenizin yanında, kurum imajınızın yansıtılması için de önemlidir. Müşteriyle kurduğunuz ilk temaslardan biri olan kağıt Amerikan servisler, doğru bir tasarımla kalıcı bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Pixel Ajans size özel amerikan servis tasarımları hazırlamaktadır.

Amerikan servis bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  • Amerikan servisler, müşteriyle iletişime geçtiğiniz birincil noktadır. Bu yüzden dikkat çekici olması gerekir.
  • Yemeğin başından sonuna kadar masada kalacak olan Amerikan servislerinizde, şirket logonuza ve iletişim bilgilerinize yer verin. Siz de az ve öz bilgiyle rakiplerinize fark atmak istiyorsanız bu işi tasarımcıya bırakın.
, ,
Önceki yazı
Katalog Tasarım Fiyatları
Sonraki yazı
Ücretsiz Photoshop PSD Dosyaları

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?