Logo Tasarım

Logo Yapma Programı

Logo Yapma Programı hakkında Twitter logosunda kuş, mc donalds logosunda logo yapma programı hamburger,apple logosunda elma var.  Bu markalar hemen her gün aşina olduğumuz dünya devleri. Peki hiç düşündünüz mü bu firmalar neden bu kadar basit ve anlaşılır logolar yapmaktadır. İnsanların bilinçaltı ve foto hafızaları eşdeğer değildir. Herkesin algısı ve algıda seçiciliği de doğal olarak farklıdır, bazı kişilerin görsel hafızası ile nesneleri ve ikonları daha rahat tanıyabilmektedir. İşte bu yüzden firmaların da logo tasarım ve marka yatırımı yapmadan önce dikkat etmeleri gereken sadelik,sadelik…

Elbette logo hazırlarken mesleğinizle,işinizle paralel bir ikon olması gerekmez. Örnek olarak bir lokanta için illa bir kaşık çatal,ya da bir kafe için kahve ikonu koymanın pek bir anlamı yok. Tasarımınız ne kadar sürrealist olursa o kadar daha iyi olur. Seçkin bir logo özgün,sade ve ilk bakışta anlaşılır olması gerekir. Düşünürseniz sizin amacınız sanat harikası yaratmak değil. Markanızın temellerini doğru şekilde atmaktır. İstanbul Web Tasarım hakkında detaylı bilgi için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

En iyi Logo Yapma Programı

1. Adobe Illustrator CS6
Illustrator – part of the Creative Suite –Halen sektörde en iyi logo tasarım aracıdır. Fiyatı da ekonomik olup tasarımcılara birçok imkan tanımaktadır. Logo tasarımda ihtiyaç olan vektör,renk,ikon,boyut gibi karakterleri kolayca yapmanızı sağlar.

Yeni başlayanlar için, cetvelle pixelleri daha rahat anlayabilirsiniz. Objeleri sağa ve sola yaslayabilir istediğiniz tsarımı elde edebilirsiniz. 3D özelliği ile de birçok vektöre hayat verebilir, sıradışı sunumlar hazırlayabilirsiniz.

 

  1. Logomaker

Eğer vektörel olarak fazla iyi değilsiniz,aynı zamanda illustrator gibi kavramlara da uzaksanız logomaker tam size göre. Online araç olan logomaker ile birlikte önce sektörünüzü seçip, sonra marka adınızı yazıp, gerekirse slogan ekleyerek dakikalar içerisinde logonuza kavuşabilirsiniz. Tabiyki bu şablon ikonlar sizi ne kadar tatmin eder orasını bilemem.

I10,000  ikon ve resimle birçok profesyonel tasarımcıya da ilham vermektedir. Metin,renk ekleyebilirsiniz.. Ayrıca ücretsiz olarak 6 tane logoyu indirebilir, kullanabilirsiniz.

 

Logo Tasarımı için Para harcamak ister misin? Ben şahsen istemem.

Online Logo Yaratıcı ÜCRETSİZDİR, Gerçekten.

Diğer logo yaratıcılarının aksine sana ücretsiz profesyonel logo sözü verip indir tuşuna bastığında ücret talep etmiyoruz. Ancak bu sizi ne kadar tatmin eder garanti vermiyoruz. Malum bir ikonu yüzlerce firma kullanmaktadır.

Birçok online logo yapımcısı hızlı ve kullanımı oldukça kolaydır.
Yalnızca şirket adını girin ve hızla logo tasarımınızı edinin
Oldukça hızlı olan ÜCRETSİZ logo yapma sitesi programları ile markanıza hayal ettiğinizden daha hızlı kavuşun.
Önce hayal edin, sonra gerçekleştirin.

, ,
Önceki yazı
Enerji Logo Tasarımı
Sonraki yazı
Ücretsiz Kartvizit Tasarım PSD

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?