Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik Markaların en büyük silahı

2016 yılına saatler kala yeni yılda kurulacak firmalar için önemli bir silah olacağını düşündüğümüz kurumsal kimlik size fark yaratacaktır. Bu yüzden gelin hep birlikte kurumsal kimlik çalışmasının size katkılarını gözden geçirelim. Pixel Creative fark yaratır.
Çeşme Belediyesi, yeni yıla beş kala iki önemli değişiklik birden gerçekleştirdi; web sitesini yeniledi ve logosunu değiştirdi

Yeni logo ile belediye içinde kullanılan basılı dokümanlar ve belediyenin hizmet binalarının yanı sıra araç ve bina giydirmelerine kadar tüm alanlarda yenilik yapılacak ve değişimin her yerde hissedilmesi sağlanacak. Çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade eden Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, “Çeşme Belediyesi’nin kendine güvenen ve yenilikçi ruhu yakın zamanda Çeşme’nin her noktasında görünür hale gelecek” şeklinde konuştu.

Pixel Ajans olarak, hizmet verdiğimiz firmalara ihtiyaç duyacakları iletişim çalışmalarıyla profesyonel çözümler üreten, kurum bütünlüğünü önemseyen, daima yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen dinamik bir dijital reklam ajansıyız.

Siz de her türlü kurumsal kimlik tasarım ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Yeni yılda;
-Etkili kartvizit tasarımı
-Etkili katalog tasarımı
– Profesyonel broşür tasarımı için bizimle geleceğinizi planlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarım fark yaratır. Bu farkı gelin birlikte planlayalım!

“Biz birlikte çalıştığımız firmalara A’dan Z’ye tüm konularda destek veriyoruz ve sunuma gittiğimizde en az üç tasarım sunuyoruz. Yaptığımız her çalışmayı önceden planlıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarını tasarlıyoruz. Fuarlara hazırlıyoruz. Fuar stantlarını projelendiriyor ve tasarlıyoruz” dedi.

Web tasarım hizmeti sunduklarını söyleyen ise “Firmalarımızın istekleri doğrultusunda web tasarımlarını ortaya çıkarıyoruz ve bunları firmalarımıza sunuyoruz. Böylece firmalarımız tasarım kodlanırken bitiminde sürprizle karşılaşmıyorlar” diye konuştu.

,
Önceki yazı
Ücretsiz jöle ambalaj tasarımları
Sonraki yazı
Logo Tasarım Renkleri ve Anlamları

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?