iPhone 7’nin şekli konusunda yeni görüntüler ortaya çıktı

Hakkında sıkça konuşulan Apple Mart Etkinliği yaklaşırken daha etken bir Apple dedikodusu tanınmayan haberlerle çalkalanmaya start aldı.

9to5Mac‘in ve Macotakara ‘nın nihayet iki haberi iPhone 7’nin (mümkün) bilinmeyen biçim unsurunu açıklığa kavuşturdu ve 9.7 – inçlik iPad Pro’ya bilinmeyen, gelişmiş bir kameranın (muhtemel olarak) geleceğini duyurdu.

Mart yerine Eylül’de görücüye çıkması planlanan iPhone 7, iPhone 6S’ten büsbütün 1mm daha ince yapılacak ki şu da bizi fazla ince bir farkla 6.1 mm’ye getiriyor.  Ayrıca daha ince bir Lightning kablo girişine de iye muhtemel. Buraya uyanıklık! Çünkü değişik bir tasarımdan söz etmiyoruz, kasada bir tek daha minik bir kesimden bahsediyoruz.

iPhone 7’nin iye olmayacağı şeyler içinde 3.5mm‘lik kulaklık girişi de yer ediniyor.  Bu kulaklık sahipleri amacıyla ıstırap verici bir eksiklik ama Apple şayet telefonları hali hazırdaki versiyondan daha ağırbaşlı bir halde ince yapacaksa, gereli bir değişim. Yeni aygıt ayrıyeten büsbütün suya dayanıklı olmayacak tekrar de birazcık yağmura dayanıklı olmalı!

Son olarak iPhone 7 stereo hoparlöre iye muhtemel, bundan mukaddem iPhonelarda yer edinen mono hoparlör dünyasından gereksinim duyulan bir geliştirme.

İphone 7 yeni tasarımı nasıl olacak?

9-7 inçlik iPad Pro’nun ise 4 inçlik iPhone SE’nin yanı dizi Mart’ta tanıtılması umut ediliyor. Ve  9to5Mac‘in kaynaklarına gore 12 megapiksellik kamerayla gelebilir. Bu ürünü maksimum azından fotoğraf alanında geri kamerası yalnız 8 megapiksel olan 12.9 inçlik iPad Pro’dan birazcık daha kuvvetli kılabilir.

9-7 inçlik iPad Pro’nun, A9X işlemci, dörtlü hoparlörler ve Apple Pencil desteği iç daimi başka niteliklerinin daha rahat olan versiyon ile tıpkı olması umut ediliyor.

Mart etkinliğinde ayrıyeten bilinmeyen bileklikleri ve yazılım geliştirmeleri ile tanınmayan Apple Watch modellerini görebiliriz.

, ,
Önceki yazı
Foursquare’da artık rota oluşturabilirsiniz
Sonraki yazı
Travel Logos

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?