Logo Tasarım

İlham kaynağı olan Kreatif Logo Örnekleri

Bazen bir şeklin birçok ifadesi olduğu söylenir. Logo örnekleri olarak bir şekle,ikona veya sembole baktığınızda altında yatan anlam çok farklı olabiliyor. Logo Tasarım Firmaları sektöründe de bu çok önemlidir, logoya baktığınızda logodaki sembollerin size bir çağrışım yapması gerekmektedir. Bir çok logo insanlara sektörle ilgili bilgi, hizmet kalitesiyle ilgili ipuçları vermektedir. Hatırlanabilir,akılda kalan logo çok önemli fark yaratır. Bu yüzden size birbirinden etkili kreatif logo örnekleri hazırladık.

İyi ve etkin bir logo tasarımı için gerçekten iyi bir fizibilite,tecrübeli ekip ve geniş hayal gücü gerektirir. Logo çalışmalarına baktığınızda hep basit soyut ikonlar ya da direk çağrışım yapan semboller vardır. Bu da logoyu sıradanlaştırmakta ve özensiz kulmaktadır.  Unutmamalı ki logo sizin için ilk çağrışım ve temsil yeridir. Bu yüzden kurumsal kimliğinize de yansıyacak bu özen ve sıradışılık bazen yeni bir iş almanızda bile faydalı olacaktır.

Studio Logo Tasarımı

Fub Ajans Logosu

Etkili logo tasarımı için en iyi örnekleri bir şekilde derlemenizde fayda var. Ne kadar iyi tasarımcı olursanız olun her sektöre hakim olmanız çok zor, işte bu yüzden yapmanız gereken elinizde farklı öğeleri bir araya getirip en güzel çalışmayı ortaya çıkarabilmektir.

Makalemizde başlıca;

  • 3D Logo Tasarım Örnekleri
  • Mühendislik Logo Örnekleri
  • Soyut Logo Tasarımları gibi birçok başlığı görebilirsiniz. Siz de müşterilerinize fark yaratan tasarımlar hazırlamak niyetinde iseniz gelin görüşelim size yardımcı olalım. Unutmayın ki tasarım tecrübe ister,10 yıllık tecrübemizle yanınızdayız. Ayrıca tumblr sayfamızı ziyaret etmenizi önermekteyim.
, , , ,
Önceki yazı
Logo Tasarımın Kurumsal Kimlikte Önemi
Sonraki yazı
Ajansınız için kullanacağınız 5 güzel WordPress Portfolio Teması

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?