Sosyal Medya

HTTP Hata Kodları kedilerle ifade edilirse

Günümüzde kedileri sevmeyen var mıdır. Kedileri sevmeyen elbette vardır ama onların bu blogda işi yoktur 🙂 Böyle sevimli ve akıllı hayvanların websiteleri açarken karşımıza gelen hata kodlarında illüstrasyonu nasıl olurdu diye düşünüyorsanuz buyrun birlikte bakalım. Bu arada bu illüstrasyonları gerçekte de kullanabilirsiniz.  Nasıl mı kullanacaksınız; Pixel Creative neden kurulmuştur.

Ftp ye bağlanın hata kodlarının olduğu dizinde html dosyaları göreceksiniz. Bunları editleyin ve dilediğiniz imaj görseli buradan çağırın. Düzenlediğiniz dosyayı tekrar ftp ye atın, hepsi bu kadar 🙂

Garip ve acayip şeyler bol gibi yararlı kaynaklar ve / veya web tasarım ilham parlak kaynaklarını hizmet edebilir, hangi çevrimiçi var. Ve HTTP Durum Kediler API istisna değildir. Bu, tabii ki, en kolay yolu tüm kodları ne anlama geldiğini hatırlamak olduğunu fark geliştirici Rogério Vicente işi. Yukarıdaki görüntü hepimiz sonsuza kadar ne 450 aracı bilecek sağlar. Harika iş çıkardıklarını düşünmekteyim. Gelin hep beraber göz atalım.

Gelin birlikte diğer hata kodlarına bakalım ve biraz tebessüm iyi gelir 🙂

Sizde websitenize gelen hata kodlarına böyle bir anlam yüklemek isterseniz bu ufkunuzu açacaktır. Yorumlarınızı bekliyorum.

,
Önceki yazı
Amblem ve logo yapma
Sonraki yazı
Maslak Logo Tasarım

İlgili Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?