Genel

Google Chrome ile LEGO Tasarım

10824

 

Google Chrome ile LEGO Yapılar

Sanal tuğlalarla bina inşa etmek için LEGO ve Google Chrome ortak oldu. Google ve LEGO kullanıcıları, sanal LEGO yapıları oluşturmak için web tabanlı yazılım geliştirdiler. Bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısına sahipseniz, sanal tuğlalarla binalar inşa edebilirsiniz. Bu platform Google geliştiriciler ve bir ekip tarafından inşa edildi. Ancak daha önce LEGO ve Google geliştiriciler tarafından, Haziran 2012 Avustralya’da 50. yıldönümünü kutlamak için bu sistemi tasarlayıp, kullanılmıştı. Son zamanlarda zevk için tüm dünyaya yayınlandı. Logo dizayn ile fark yaratın.

Bilgisayarınızda Google Chrome olduğundan eminseniz hemen buildwithchrome adresinden LEGO yapıları oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu projeye ilişkin resmi video’yu da izleyebilirsiniz.

Kullanıcıların oluşturma aracı ile tasarladıkları LEGO yapıları, biraz zaman geçtikten sonra  yayınlamak için Google Maps üzerindeki haritalara yerleştirebilirler. Google+ içine bağlı kullanıcıların ve Google+ çevresindeki herkesin tasarladığı LEGO kreasyonları görmek için de izin verilir. Bunun için Google+ üyeliğinizin olması gereklidir. Sizde biraz eğlenmek isterseniz göz atmanızı tavsiye ederiz.

, ,
Önceki yazı
PR Yaklaşımınızı içerik pazarlama ile geliştirin
Sonraki yazı
Enerji Logo Tasarımı

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?