Logo Tasarım

Gıda Logo Tasarım

Sektörel olarak logo tasarımı konusunda isteklerinizin var olduğu aşikardır. Herkes firma logosunun en iyi şekilde tasarlamak isterler.

gıda şirketi logosu
gıda şirketi logo hazırlama
gıda şirketi logo yapma
gıda şirketi kurumsal kimlik
gıda şirketleri logo hazırlama
gıda dağıtım şirketleri logosu
gıda firmaları logo tasarlama

Eğer siz de logo tasarım ajansı olarak en iyi ajansı seçmeniz için biraz samimiyet gerekmektedir. Öncelikle iyi bir ajansın,

sektörel referanslarınızı incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer ajansın yeteri kadar konuyla ilgili referansı varsa mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. En iyi ajans ekonomik ve sözünün arkasında duran ajanstır. Ne yaparsak yapalım göreceğimiz en güzeli gıda şirketi logo tasarım.

Logo Tasarım fark yaratır. Siz de bu farkı yaratmanız için bizi arayabilirsiniz.

Dünyadaki her 3 insandan 1’i ya aşırı kiloludur ya da yetersiz beslenmektedir. Beslenmeye Erişim Endeksi (ATNI) de firmaların beslenme sorunlarını ele almak için devletlerle, uluslararası kuruluşlarla ve sivil toplumla birlikte çalışması gerektiği düşüncesiyle oluşturuldu. Şirketler daha sağlıklı gıda üreterek, bu gıdaları daha uygun fiyatlı ve erişilebilir hale getirerek ve ürünlerini daha sorumlu bir şekilde pazarlama ve etiketleme yoluyla bu konuda katkı koyabilir.

Gıda sahteciliği hem Türkiye’de hem de dünyada önemli bir sorun. Dünya Gümrük Örgütü’nün verilerine göre dünyada gıda sahtekârlığının yıllık maliyeti 49 milyar Amerikan Doları. Türkiye’de ise henüz bir maliyet çalışması yapılmış değil. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ambalajlı üretim yapan firmalara denetimler yapıyor ve kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları üreten ve satan firmanın adını teşhir ediyor. Ancak gıda sahteciliğine karşı vatandaş yeteri kadar aydınlatılamıyor.

Sizde firmanıza bir milat kazandırmak istiyorsanız gelin görüşelim. Yapacağım fizibilite ile size en etkili tasarımı gösterebiliriz. Görmemiz gereken en iyisi olması gerekendir. Başlıca en ucuz logo tasarım hizmetini alabilmeniz için gıda sektörü olarak görmeliyiz. Broşür Tasarımı Fiyatları referanslarımızı incelemek ister misiniz.

,
Önceki yazı
Ücretsiz PSD Tükenmez Kalem Şablonu
Sonraki yazı
Ücretsiz Sosyal Medya İkon Vektörleri

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?