Foursquare’da artık rota oluşturabilirsiniz

Foursquare’in bilinmeyen sürümünde rota yaratma özelliği geldi. Çok mu merak ediyorsunuz. Bekleyin size konu hakkında tüm detayları vereceğiz.

Gitmek istediğiniz veya şu anda bulunduğunuz bölgeleri işaretleyerek seçili alanlardaki mekanları listeleyebilirsiniz. Bunun amacıyla Foursquare’nin taharri kısmına gelin. Ekranda bulunan sağ üstteki simgeye tıklayın. Bu simge haritayı açacak. Açılan ekranda sağ alanda bulunan “Çiz” metnine tıklayın ve istediğiniz alanı şu biçimde belirleyin İşte bu kadar basit. Siz siz olun bu rotaları herkesle paylaşmanız. Kendi rotanız işte potanız :).-

Daha fazla bilgi almak için : https://support.foursquare.com/hc/en-us/articles/201065050-How-do-I-add-create-a-place- 

Foursquare’in şu bilinmeyen özelliği ile daha çok bilinmeyen mekan aramaları fazla daha basit ve ergonomik yapılacak. Yeni gideceğiniz alanları, o an bulunduğunuz yerin istediğiniz kısmı içinde bir sınır belirleyip, buna gore mekan tavsiyeleri alabilirsiniz. Bu özelliğe nazaran taharri kriterinizi alaka alanı, uzaklık fiyat özelliklerine nazaran belirleyebilirsiniz. Katalog Tasarım için sayfamıza bakabilirsiniz.

Seyahat tutkunları amacıyla eşi olmayan bir hususiyet olan Foursquare’in bilinmeyen hususi durumunu siz iyi mi buldunuz?

,
Önceki yazı
Kreatif Logo Tasarım Örnekleri
Sonraki yazı
iPhone 7’nin şekli konusunda yeni görüntüler ortaya çıktı

İlgili Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?