Logo Tasarım sanattır.

Arabaları sevmeyenimiz yok. Araba firmaları kendilerini ifade etmek için logolarına çok önem veriyorlar. En güzel logo seçimi o kadar kolay olmasa gerek.Öyle ki bir logo için binlerce dolar ödeyebiliyorlar. Dünyadaki tasarımcılar tarafından seçilmiş en güzel 10 araba firması logosunu sizlerle paylaşıyoruz. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Logo bildiğiniz gibi bir firmayı tanıtan ilk şeydir. Veya şöyle diyelim, bir firmanın / sitenin / kişinin imajını ortaya seren ilk görünümdür. Kimi zaman kalite konusunda çoğu şeyi logodan anlarsınız. Aynı zamanda bir logoya değişik anlamlar da yüklenebilir.

Yazımızda, logo yapabilmeniz için hizmet veren 8 adet siteyi tanıtacağız. Bu siteleri kullanarak bedava logo yapabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz logo yapma sitelerinin hepsini sizin için bir araya topladık…

İnsanın görsel hafızası tahmin edildiğinden çok daha güçlüdür. İnsanlar gördüklerini okuduklarından veya duyduklarından daha rahat hatırlarlar ve bunları uzun süre unutmazlar. Bu bilimsel yaklaşım logo tasarım fiyatı sayesinde firmalar insanların markalarını hatırlamaları için çeşitli yöntemler geliştirirler. İşletmelerin kurulması kolaydır ancak zor olan görev bir marka oluşturmaktır. İnsanlar sizin markanızı hatırlamaya başladıkları zaman bunu başarmış olursunuz. Peki insanların görsel hafızalarını kullanabilmek için neler yapabilirsiniz? Bu sorunu cevabı bir logo sahibi olmaktan geçiyor.

Gelin siz de en güzel logo arşivine hep birlikte bakın

Uzmanfoni

Simla

Doğal Gurme Market

İhsanoğlu Gayrimenkul

Özerzade

Selen Peyzaj

Deniz Emlak

Turpower Enerji

Trenchware Yazılım

,
Önceki yazı
Güzel Amblemler
Sonraki yazı
Katalog Tasarım Programı

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü