Kurumsal Kimlik

2015 Katalog Tasarım Fiyatları

katalog-tasarim-600x480

Katalog Tasarımı ihtiyaçlarınız için 2015 yılını iyi değerlendirmeniz gerekecektir. İyi bir seçim yapabilmeniz için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bu yüzden yapacağınız araştırmada en önemli husus tabiyki iyi bir elektrik yakalayabilmektir.

Gözümüzün gördüğü her yerde bir renk vardır.Su ve hava dışında herşeyin bir rengi vardır.Bu yazımda renklerin bilinç altı düzeyde nasıl anlamlandırıldığını anlatacağım.Özellikle de satış ve pazarlamada.

Renkler film, dizi,kitap ,gazete ilanı, katalog,afiş,tabela,billboard, benzeri iletişim materyallerinde hem bilinç düzeyinde hem de bilinçaltı düzeyinde kullanılmaktadır.Bilinçaltı kullanımı profesyonel çalışmalarda bir bütünlük içinde yapılmaktadır.Profesyonel bilinçaltı mesaj çalışmalarında renkler,diğer yazılar,imgeler,arketipler,(çok uzun yıllar boyunca karşılaşılan, kalıplaşmış davranışlar),sesler,görüntüler,kokular,senaryolar,kurgular ve çekim teknikleri gibi mesajın etkinliğine dayalı unsurlardan biridir

Almanya’nın Frankfurt kentinde devam eden Heimtekstil Fuarı’na katılan Türk firmaları, fuardan memnun olduklarını ve yoğun ilgi gördüklerini bildirdi.

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Türkiye’den 157 firmanın katıldığı dünyanın önde gelen ev tekstili fuarlarından Heimtekstil Fuarı devam ediyor.

İSTANBUL Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 2. İstanbul Tasarım Bienali, Zoë Ryan küratörlüğünde “Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil” başlığıyla gerçekleştiriliyor. 1 Kasım-14 Aralık 2014 tarihleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecek olan bienalin ortak alanı Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, 53 projeye ve bienal süresince devam edecek farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Okul kıyafeti sektörüne yepyeni bir tarz getiren ve “okulda moda” kavramını zihinlere yerleştiren Okul Trendi, katalog çekimlerini Adana’da yaptı. Katalog çekimlerinde en iyi ekonomik afiş tasarım rahat, kaliteli, cıvıl cıvıl ama okulların kurumsal kimliğini de hissettirecek, öğrencilerin okul dışında dahi giymek isteyeceği rengarenk tasarımlar göz doldurdu

, ,
Önceki yazı
Mobil Teknolojiler İstihdam Yarattı
Sonraki yazı
Yeni Arayüzümüzle Yayındayız

İlgili Yazılar

Menü
İletişime Geç
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Pixel Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?