Kurumsal Kimlik Tasarım

  • Kasım 29, 2015

[vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”251″ title=”Hizmetlerimiz”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading text=”Kurumsal Logo Tasarımı” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1448816631444{margin-top: 0px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1448822278507{margin-bottom: 15px !important;}”]Kurumsal Kimlik markanızın parlayan yıldızıdır. Firma kuruluşunda iyi bir kurumsal kimlik çalışması ile çıkış yapmak,kuracağınız firmanın temelini daha sağlam ve kurumsal yapmak gayretindedir. Öyle ki etkili ve özgün bir kurumsal kimlik size çok şey katacaktır.

İyi bir fatura tasarımı, Farklı ve özgün bir kartvizit, sunum için size özgün cepli dosya tasarımları her zaman size artı bir avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden markanızı patentle koruma altına almaya uğraşacağınız gibi,aynı emeği kurumsal kimlik çalışmalarına da vermeniz gerekmektedir. Kurumsal kimlik çalışması emek ister,vakit ister..sabır ister. Eğer ki kısa bir süreye sıkıştırmak isterseniz bu özgün çalışmayı, başarılı olamazsınız. Katalog Tasarımı da kurumsal kimlik çalışmasının vazgeçilmezidir.

Kurumsal kimlik tasarımı süreci nasıl işler?

Öncelikle firma ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeniz gerekmektedir, Logo tasarım ne kadar etkili olabilir ki?

Logo tasarımı,fatura tasarımı,antetli kağıt tasarımı,kartvizit,cepli dosya,takvim..bloknot gibi tasarımlardan firmanıza uygun ve ihtiyacınız olan çalışmaları belirlemeniz ve bunların üzerinden tasarım çalışmalarına başlamanız gerekmektedir.

Tasarımını hazırlamış olduğunuz çalışmaları ofset baskı yapan bir matbaada kaliteli bir şekilde bastırmanız gerekmektedir. Eğer iyi bir matbaa seçmez iseniz, yapılan çalışmanın sıradan bir kurumsal kimlik çalışmasından farkı kalmayacaktır. Sizde markanıza olan güveni pekiştirmek için etkili bir çalışma yapmanız gerekmektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]